Nový rezervační systém na bowlingové dráhy a prostor bowlingové herny

Platný od 1.1.2021

 

Při zadávaní rezervace na jednu bowlingovou dráhu (jedna bowlingová dráha) s délkou hry na bowlingové dráze na dvě a více hodin, bude podmínkou uhrazení zálohy ve výši 50% z celkové částky za objednanou bowlingovou dráhu a celkový čas hry.

Záloha bude uhrazena nejpozději do 24h od zadání rezervace na bowlingovou dráhu. Nebude-li záloha uhrazená, bude rezervace stornována a bowlingová dráha nabídnuta novému zájemci.


Po uhrazení zálohy bude vystavena účtenka z pokladního systému Restaurace a Bowling a Bar Na Zaguří, včetně kopie. Na druhé straně obou účtenek bude zapsán termín zadané rezervace na bowlingovou dráhu a celkový čas hry. Dále podpis osoby platící zálohu na bowlingovou dráhu a celkový čas hry, dále podpis osoby (personálu) která zapsala rezervaci na bowlingovou dráhu a celkový čas hry a razítko spol. Na Zaguří sro.


Bude-li rezervace jedné bowlingové dráhy stornována (zrušena) do 24h před začátkem samotné hry na objednané bowlingové dráze, bude zálohová částka vyplacená po předložení účtenky z pokladního systému Restaurace a Bowling a Bar Na Zaguří. Stejné podmínky jsou platné v případě zkrácení objednaného celkového času samotné hry.


Bude-li rezervace jedné bowlingové dráhy stornována (zrušena) později než 24h před začátkem samotné hry na objednané bowlingové dráze, bude účtován storno poplatek ve výši 50% z celkové částky objednávky na bowlingovou dráhu a celkový čas objednané hry. Stejné podmínky jsou platné v případě zkrácení objednaného celkového času samotné hry.


Při zadávaní rezervace na dvě a více bowlingových drah (dvě a více bowlingové dráhy) s délkou hry na bowlingové dráze na jednu a více hodin, bude podmínkou uhrazení zálohy ve výši 50% z celkové částky za objednané bowlingové dráhy a celkový čas hry.
Záloha bude uhrazena nejpozději do 24h od zadání rezervace na bowlingové dráhy a celkový čas. Nebude-li záloha uhrazená, bude rezervace stornována a bowlingové dráhy nabídnuté novému zájemci.

Po uhrazení zálohy bude vystavena účtenka z pokladního systému Restaurace a Bowling a Bar Na Zaguří, včetně kopie. Na druhé straně obou účtenek bude zapsán termín zadané rezervace na bowlingové dráhy a celkový čas hry. Dále podpis osoby platící zálohu na bowlingové dráhy a celkový čas hry, dále podpis osoby (personálu) která zapsala rezervaci na bowlingové dráhy a celkový čas hry a razítko spol. Na Zaguří sro.


Bude-li rezervace dvou a více bowlingových drah stornována (zrušena) do 72h před začátkem samotné hry na objednané bowlingové dráze, bude zálohová částka vyplacená po předložení účtenky z pokladního systému Restaurace a Bowling a Bar Na Zaguří. Stejné podmínky jsou platné v případě zkrácení objednaného celkového času samotné hry.


Bude-li rezervace dvou a více bowlingových drah stornována (zrušena) později než 72h před začátkem samotné hry na objednané bowlingové dráze, bude účtován storno poplatek ve výši 50% z celkové částky na všechny objednané bowlingové dráhy a celkový čas objednané hry. Stejné podmínky jsou platné v případě zkrácení objednaného celkového času samotné hry, kdy bude účtován storno poplatek ve výši 50% z hodnoty zkráceného objednaného času.


Při zadávání rezervace na uzavření bowlingové herny (prostor herny) za účelem turnaje, večírku, párty, oslavy atd., bude podmínkou uhrazení zálohy v celkové částce 10000,-. Záloha bude uhrazena nejpozději do 24h od zadání rezervace na bowlingový prostor. Nebude-li záloha uhrazená, bude rezervace stornována a prostor nabídnut novému zájemci.


Po uhrazení zálohy bude vystavena účtenka z pokladního systému Restaurace a Bowling a Bar Na Zaguří, včetně kopie. Na druhé straně obou účtenek bude zapsán termín zadané rezervace na prostor bowlingu. Dále podpis osoby platící zálohu na prostor bowlingu, dále podpis osoby (personálu) která zapsala rezervaci na prostor bowlingu a razítko spol. Na Zaguří sro.


Souhlasím s podmínkami rezervace na bowlingové dráhy a prostor herny.

 

Kde nás najdete?

Kontakt
Adresa:  

Na Zaguří 233
739 37 Horní Bludovice

(směr Havířov - Žermanická přehrada)

 
Telefon:   +420 596 421 062
E-mail:   info@nazaguri.cz
 
Provozovatel:  

Na Zaguří s.r.o.
Horní Bludovice 233
73937 Horní Bludovice
IČ:   05421454

DIČ: CZ05421454
Č.Ú.  KB 115-3284740257/0100

Otevírací doba:  

Po

Út

St

Čt

So

Ne

ZAVŘENO

ZAVŘENO 

11:00 - 22:00

11:00 - 22:00
12:00 - 01:00
14:30 - 01:00
14:30 - 22:00

Na Zaguří